Üniversite Tercih Günleri Düzenlenecek

Üniversite yetkilileriyle yüz yüze görüşme imkanı sağlanacak olan etkinlikte, meslek seçimi ve kariyer belirleme seminerleri de düzenlenecek.

Üniversite Tercih Günleri Düzenlenecek Malatya Eğitim

Malatya’da, “Üniversite Tercih Günleri” 17-18 Kasım’da düzenlenecek. 

Eket Fuarcılık tarafından düzenlenecek “Üniversite Tercih Günleri” 17-18 Kasım’da Malatya’da Hilton Hotel’de kapılarını açacak. Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Vakıf Üniversiteler Birliği tarafından desteklenen etkinlik, Malatya’da ilk kez gerçekleştirilecek. Tüm öğrenci, eğitimci ve öğrencilerin davetli olduğu etkinlikte, katılımcı tüm üniversiteler hakkında bilgi alınabilecek. “Malatya Üniversite Tercih Günleri” 17-18 Kasım’da 10:00-17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Üniversite yetkilileriyle yüz yüze görüşme imkanı sağlanacak olan etkinlikte, meslek seçimi ve kariyer belirleme seminerleri de düzenlenecek. Birçok Üniversitenin Rektörü ve Öğretim görevlileri, öğrencilerin ilgisini çekmesi beklenen seminerler verilecek. Ayrıca etkinlikte geleceğin bölümleri neler olacak? LYS’de kaç netle hangi bölüm kazanılabilir? Üniversitelerde burs olanakları ve imkanları nelerdir? gibi sorulara da cevap alınabilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 568
Bu Ay : 6548
Toplam : 6548

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom