Esenlik’ten Alışveriş Kazandırıyor

Esenlik Kazandırıyor Kampanyası Malatya ikinci çekilişi yapıldı. 163 bin 800 adet biletin satıldığı kampanyada 4’er adet otomobil, Galaxy Note 3, derin dondurucu, bulaşık makinesi, bisiklet talihlileri gerçekleştirilen çekiliş ile belirlendi.

Esenlik’ten Alışveriş Kazandırıyor Malatya Ekonomi

Esenlik Kazandırıyor Kampanyası Malatya ikinci çekilişi yapıldı. 163 bin 800 adet biletin satıldığı kampanyada 4’er adet otomobil, Galaxy Note 3, derin dondurucu, bulaşık makinesi, bisiklet talihlileri gerçekleştirilen çekiliş ile belirlendi. Çekiliş programına, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, Yeşilyurt Belediye Başkanı H.Uğur Polat, MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Malatya Hacı Bektaşı Veli Kültür Vakfı Başkanı Hasan Meşeli,  Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Murat Nalçacı, MEGSAŞ Genel Müdürü Münür Özpolat, MOTAŞ Genel Müdürü Enver Sedat Tamgacı, İtfaiye Dairesi Başkanı Hanifi Acar, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcıları Erhan Soylu, Mesut Bozkurt, Yusuf Orhan, iştirakçi firma temsilcileri, basın mensubu temsilcileri katıldı.

‘Yaptığımız çalışma ile gönüllere giriyoruz’

Gerçekleştirilen kampanya ile birçok insanın mutlu olduğunu dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Her yıl gerçekleştirdiğimiz kampanyamız artık bölgesel oldu. Yaptığımız çalışma ile gönüllere giriyoruz. Esenlik işini iyi yaparak her gün adım adım ilerliyor. 1700 çalışanı, 300 milyonu aşan cirosu ile Malatya’nın lokomotif şirketi oldu. Her alanda güven kazanan bir şirket durumuna geldik. Güvenmekte haklısınız sloganının içini doldurmaya çalışıyoruz’ dedi.

Üretilen markalar ile şirketbünyesinin güçlendirildiğini söyleyen Boyraz; ‘Nergis markasını gıdada, Epak markasını kimya grubunda, Meston markasını ise kent mobilyaları olarak geliştirmeye devam ediyoruz. Markalarımızı sahiplendiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz’ ifadelerini kullandı.

Muharrem ayının dinimizin en mukkades aylarından olduğunu belirten Genel Müdür Hulusi Boyraz; ‘Tarihi süreç içerisinde çok önemli olaylar bu ayda vuku bulmuştur. Hz. Hüseyin’in şehadeti bu aya ayrı bir önem katmıştır. Bu ayda önemli olayları sürekli akıllarda tutacak faaliyetlerde bulunmamız gerekmektedir’ şeklinde konuştu.

Malatya Hacı Bektaşı Veli Kültür Vakfı Başkanı Hasan Meşeli; ‘Malatyamıza 24 yıldır önemli katkılarda bulunan Esenlik şirketi yöneticilerine teşekkürlerimi iletiyorum. İlimize çok değerli, hayırlı ve uğurlu katkılar sunması takdire şayandır. İdraki içerisinde bulunduğumuz Muharrem ayının hayırlar getirmesini niyaz ediyorum’ ifadelerini kullandı.

‘Esenlik ürettiği markalar ile Malatya ekonomisine katkı sağlamaktadır’

Esenlik’in Malatya için çok büyük bir değer olduğunu belirten MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin; ‘Malatya halkının şirketimize sahip çıkmasıyla birlikte kendi markalarının üretimine devam ediyor. Malatya ekonomisine katkı sağlayacak değerlerimiz kendi üretimlerimizdir. Esenlik yerel olarak ürettiği markaları hem kendi şehrinde hem de diğer bölgelerde satarak Malatya ekonomisine bir canlılık getirmektedir. Ayrıca şirketimiz girdilerini ilimizdeki firmalardan sağladığı için her yaptığımız alışveriş tekrar Malatya’daki esnafa dönmektedir’ dedi.

‘Bölge illerinde şirketimizi görmek bize gurur ve umut veriyor’

Bölge illerinin tamamında Esenlik’i görmek istediklerini ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; ‘Esenliğimizin Esenlik olmasının temelinde Malatya halkı var. Bu aidiyet duygusu için şirketimiz bölgesinde sürekli büyüyen bir kurum haline geldi. Bölge illerimizin tamamında Esenlik’i görmek istiyoruz. Esenlik hepimizin bir faaliyeti ve çalışması. Bölge illerinde şirketimizi görmek bize gurur ve umut veriyor’ şeklinde konuştu.

Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu ise; ‘Çeyrek asırdır var olan şirketimiz istihdam, ciro ve bölgeye yayılma anlamında sürekli kendini geliştirmektedir. Esenlik’in ortaya koyduğu hikâyenin özeti 25 yıldır Malatyalıların şirketimize gösterdiği teveccühtür. Göstermiş olduğunuz bu teveccühten dolayı siz halkımıza minnettarız. Bu güvenin geçmişi tamamen hizmet odaklı, özellikle perakende sektöründe ki rekabetçi anlayışındandır. Kazandığını müşterisiyle paylaşma ilkesi gereği geleneksel hale getirdiği kampanya ile birçok hediye dağıtmaktadır. Bu kampanyaların devamını diliyorum’ dedi.

Çekiliş sonucu 4 adet otomobil olmak üzere toplamda 24 adet hediyenin talihlileri belli oldu. Sonuçlar www.esenlik.com.tr adresinden yayınlanmıştır. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 1036
Bu Ay : 5926
Toplam : 5926

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom