Eğitim-Bir-Sen Seçimi Yapıldı

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Malatya 1 nolu şubesinin 5. Olağan Genel Kurulunda tek listeyle seçim yapıldı.

Eğitim-Bir-Sen Seçimi Yapıldı Malatya Siyaset

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Malatya 1 nolu şubesinin 5. Olağan Genel Kurulu'nda mevcut başkan Kerem Yıldırım, tek listeyle girdiği seçimde güven tazeledi. 

Eğitim-Bir-Sen Malatya 1 nolu şubesinin 5. Olağan Genel Kurulu, Malatya Büyükşehir Belediye konferans salonunda yapıldı.

Mevcut başkan Kerem Yıldırım'ın tek listeyle girdiği seçimde, 162 delege oy kullandı. 158 delegenin oyunu alan Kerem Yıldırım, yeniden başkanlığa seçildi. Yönetim kuruluna girmek için aday olan Veysel Güler, Selim Kocaaslan, Hamza Çalhan ve Mehmet Oktay, delegelerden yeterli oyu alamadı.

Kerem Yıldırım başkanlığındaki Eğitim-Bir-Sen Malatya Şubesi'nin yönetimi şu isimlerden oluştu: "Ahmet Yıldızhan-Başkan Yardımcısı ve Başkan Vekili, Recep Kaya-Başkan Yardımcısı ve Mali İşler Sorumlusu, Cemal Kalay-Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Sorumlusu, Hanifi Gül-Başkan Yardımcısı ve Basın-İletişim Sorumlusu, Şükrü Deveceloğlu-Başkan Yardımcısı, Eğitim ve Sosyal İşler Sorumlusu, Sabri Güneş-Başkan Yardımcısı, Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sorumlusu."

Eğitim-Bir-Sen Malatya 1 nolu şubesinin üst kurula seçilen delegeleri ile şöyle oluştu: "Kerem Yıldırım, Hanifi Gül, Nurettin Gürsoy, Cemal Kalay ve Ahmet Yıldızhan."

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 598
Bu Ay : 4042
Toplam : 4042

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom