Esenlik Çekilişi Yapıldı

Malatya Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Esenlik marketlerin hediye çekilişi, Kahramanmaraş’ın Elbistan İlçesi Şubesi’nde yapıldı.

Esenlik Çekilişi Yapıldı Malatya Ekonomi

 Birçok hediyenin dağıtıldığı çekiliş programına, Afşin Belediye Başkanı Fatih Güven, Afşin Belediye Başkan Vekili Ünal Peköz, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcıları Mesut Bozkurt ve Yusuf Orhan ile birlikte birçok vatandaş katıldı.

Afşin Belediye Başkanı Fatih Güven, çekiliş öncesinde yaptığı konuşmada, "Esenlik’in diğer ulusal firmalardan ayıran en önemli özelliği, gittiği her yerde yerel tedarikçiyi kullanmayı özen gösterir. Kazancını bulunduğu yer ile paylaşır. Esenlik’in yerel kalkınmaya önemli katkıları var" dedi.

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz ise, “Esenlik bölgesel bir marka olma yolunda sürekli koşturuyor. Esenlik kalitede ısrarlıdır ve karı sürekli ikinci plan olarak görür. Müşterisiyle, tedarikçisiyle, çalışanıyla, şehri ve bölgesiyle büyük bir aileyiz. Bölgenin çok önemli bir marka gücüdür. Elbistan’da şubelerimizi açmaya devam edeceğiz.

dıyaman Gölbaşı’nda çok kısa bir zaman sonra ikinci şubemizi açacağız. Gittiğimiz her yerde müşterisi tarafından sahip çıkılan bir şirketiz. Önümüzdeki yıllarda daha büyük kampanyalarla karşınızda olacağız" ifadelerini kullandı.
Yapılan çekilişte 3’er adet Galaxy Note 3, Buzdolabı, Led TV, Bulaşık Makinesi, Bisiklet talihlilere dağıtıldı. Hediye kazananların tam listesine; www.esenlik.com.tr adresinden bakılabileceği kaydedildi.

Çekiliş programından sonra yetkililer, Elbistan Saraykent Şubesi’ni gezerek Epak ve Esenlik markalı temizlik ürünlerini satın aldılar.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 575
Bu Ay : 3059
Toplam : 3059

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom