Demokrasi, Yolsuzluk Yoksulluk

Malatya’da, ‘Demokrasi, yolsuzluk ve yoksulluk’ isimli bir söyleşi gerçekleştirilecek.

Demokrasi, Yolsuzluk Yoksulluk Malatya Haber

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Başkanlığı tarafından organize edilecek olan ‘Demokrasi, yolsuzluk ve yoksulluk’ isimli bir söyleşiye, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, CHP Parti Meclisi (PM) üyesi ve Manisa Milletvekili Özgür Özel ile CHP Yolsuzlukları Araştırma Birimi Başkanı ve İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu konuşmacı olarak katılacak.

Söyleşi, 7 Kasım Cuma Günü Kanal Boyu Halk Eğitim Merkezi’nde saat 13,00’de başlayacak.

CHP İl Başkanı Enver Kiraz, konuyla ilgili bir değerlendirme yaparak, Türkiye’de son dönemlerde en fazla demokrasinin, yolsuzlukların ve yoksulluğun tartışıldığını ileri sürerek, "Biz de partimizin bu alanda öne çıkmış, araştırmalarıyla ve açıklamalarıyla gündem oluşturan 3 genç ve çalışkan milletvekilini Malatyalılarla buluşturmak istedik.

Genel Başkan Yardımcımız Veli Ağbaba ve Manisa Milletvekilimiz Özgür Özel, aynı zamanda Cezaevleri İzleme ve İnceleme Komisyonu üyeleri. Türkiye’de ki haksızlık ve hukuksuzlukları yakından takip eden ve kamuoyuna açıklayan kişiler. İstanbul Milletvekilimiz Aykut Erdoğdu ise yolsuzluklar konusunda yaptığı araştırmalar ile tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim. Bu üç isim 7 Kasım Cuma günü Malatya’ya gelerek, Malatyalılarla buluşacak. Tüm halkımızı etkinliğimize davet ediyorum” dedi.

MALATYAPARK’TA İMZA GÜNÜ

Öte yandan, CHP Cezaevleri İzleme ve İnceleme Komisyonu üyesi Veli Ağbaba ve Özgür Özel, 7 Kasım Cuma Günü saat 17.00’de Malatya Park AVM giriş katında D&R Kitap’ın organizasyonunda kitaplarını imzalayacak. Ağbaba ve Özel, kısa süre önce piyasaya çıkan ‘Balyoz Kumpası’ ve ‘Kalemi Kırılan Gazeteciler’ isimli kitaplarını imzalayacak ve kısa bir söyleşi gerçekleştirecekler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 784
Bu Ay : 4341
Toplam : 4341

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom