Malatya Güreşte Finale Çıkıyor

Grup lideri Malatya Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımı, 2 Kasım Pazar günü Malatya’da yapılacak olan Samsun ve Konya takımlarını yenerse, finale çıkacak.

Malatya Güreşte Finale Çıkıyor Malatya Spor

2. Lig’de grubunda lider olan Malatya Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımı, Süper Lig yolunda emin adımlarla yürüyor.

Yetiştirdiği sporcularla uluslar arası arenada Türkiye’yi başarıyla temsil eden Malatya Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımı bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde Samsun ve Konya ekiplerini ağırlıyor.

Bugün günü saat 11.00’de Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılacak maçları, Malatyalılar ücretsiz olarak izleyebilecekler.

Kazanan takım Kasım ayında Ankara’da yapılacak Final maçlarında Süper Lig için mücadele etmeye hak kazanacak. Grubunda lider olan Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımı, ev sahibi olmanın avantajıyla rakiplerini yenerek Ankara’da yapılacak finallere adını yazdırmak istiyor.

Antrenörlüğünü Hasan Özdemir’in yaptığı Büyükşehir Belediyespor Güreş Takımını 55 Kg. Recep Diri, 60 kg Erdoğan Güllü, 66 kg. Ali Burak Toy, Selahattin Toy, 70 kg. Adem Atmaca, M.Fatih Toy,  75 kg. Yalçın Altun, Ali Daştan, 80 kg. Önder Aktaş, 85 kg. da Ahmet Durmaz, Fikret Dağdeviren, 96 kg. da Tahir Özer temsil edecek.

Ata sporu olan güreşi Süper Lige taşımayı planlayan Malatyalı sporcular zorlu günde bütün sporseverleri Atatürk Kapalı Spor Salonuna bekliyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 491
Bu Ay : 7288
Toplam : 7288

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom