'Bir Fatiha Da Sen Oku'' Programı

Malatya’da, mevlit ve dua programı düzenlendi.

'Bir Fatiha Da Sen Oku'' Programı Malatya Haber

Akıncılar Derneği Malatya İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 'Bir Fatiha Da Sen Oku'' programı yoğun katılımla gerçekleştirildi. İl Başkanlığı binasında düzenlenen programa birçok STK ve Siyasi Parti İl Başkanları ile birlikte yoğun bir katılım oldu.

Programın açılış konuşmasını yapan Akıncılar Derneği Malatya İl Başkanı Serkan Altıntop, “Biz Akıncılar toplumun yarayan kanasına her zaman merhem olmak mücadelesi vermiş bireyleriz. Akıncılar her zaman olduğu gibi bugünde şehadete erenlere sahip çıkmış, duacı olmuş, minnettar olduğunu belirtmiştir. Ülkemizi yöneten kadroları yetiştiren derneğimiz topluma ivme kazandıracak her platformda İslami hassasiyetlerimize uygun olması halinde katılım sağlayacak, öncülük edecektir.

Ülkemizdeki barış ortamını hazmedemeyen şer odakları öncelikle 6-7 Ekim olaylarında Müslüman kesimi provoke etmeye, sokağa dökmeye çalışmış lakin hamd olsun ki halkımız bu galeyana gelmemiştir. Aramıza fitne tohumları serpmeye çalışanlar elbet Allah'ın şaşmaz adaleti ile karşı karşıya kalacak ve gereken cezayı alacaklardır. Yüksekova'da ve Diyarbakır'da şehit edilen askerlerimiz bizler için, ümmet için, İslam için can verirken, kan verirken, kalleşçe katledilirken elimiz kolumuz bağlı diye üzüldük, bir şeyler yapamamaktan dolayı hayıflandık. Vatanımız için, Polisimiz için, Askerimiz için dua ettik, etmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 574
Bu Ay : 4018
Toplam : 4018

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom