Şahin'den Teröristlere Sert Tepki

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, "Kandan nemalanan insanlar barış sürecinin olumlu sonuçlanmasını istemiyorlar” dedi.

Şahin'den Teröristlere Sert Tepki Malatya Siyaset

AK Parti Doğanşehir ilçe istişare toplantısında konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, “Sorunları çözmek boynumuzun borcudur” dedi.

“Birlik ve beraberliğin tesisi için, elimizi değil, bedenimizi taşın altına koymuşuz. 30 yıldan bu yana, 30-40 bin insanımızın canına mal olan , milyarlarca doların çar çur edildiği bu terör örgütü ile mücadelede birçok evladımızı da kaybetmişiz” ifadelerini kullanan Mustafa Şahin, “ Barış ve kardeşlik sürecinin başarılı olması için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak, çözüm sürecinin akamete uğraması, olumsuz sonuçlanması için başta muhalefet olmak üzere ellerinden geleni yapıyorlar. Hakkari’de son olarak kalleşçe ve alçakça, arkadan üç evladımızı katlettiler” şeklinde konuştu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kıçıldaroğlu’nu da eleştiren Şahin, “Kılıçdaroğlu gülerek, bunları biz yapmadık diyor. Bir evladımız şehit edilse, neredeyse ellerine kına yakıp gezecekler. Çünkü bunlar, kandan nemalanan insanlar barış sürecinin olumlu sonuçlanmasını istemiyorlar. Çözüm sürecine karşı çıkanlar ve akamete uğraması için çaba sarf edenler olacak. Ancak, Allah’ın izni ve halkımızın güveni ve desteği ile bu sorunları da aşacağız” dedi.
Toplantıya Milletvekili Şahin’in yanı sıra, AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Doğanşehir Sorumlusu İsmet Gürbüz Yılmaz, İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu ve AK Parti Malatya il yöneticileri ile partililer katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 483
Bu Ay : 1106
Toplam : 1106

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom