Mustafa Şahin'den Muhtarlara Ziyaret

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Kiltepe Mahalle Muhtarı Celal Demirtaş, Kaynarca Mahalle Muhtarı Osman Ay ve Melekbaba Mahalle Muhtarı Ali Demirci’yi ziyaret etti.

Mustafa Şahin'den Muhtarlara Ziyaret Malatya Haber

 Mahalle ziyaretlerinde konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, “Yereldeki halkımızın her an telefonla ulaşma imkanı olmakla beraber buradaki asıl amacımız mahallelerimizde devleti temsil eden muhtarlarımızı ziyaret ederek talep ve sorunları dinliyoruz. Mahallerdeki eksiklikler olup olmadığını, yereldeki çalışmalarımızın nasıl gittiğini ve bizden talep olup olmadığına bakıyoruz. Bütün muhtarlarımızı ziyaret etmeye gayret gösteriyoruz. Biz muhtarlara giderken muhtarlarımızın kesinlikle siyasi görüş ve düşüncelerine itibar etmedik, ayrımcılık yapmadık. Muhtarlarımızda bunu yapmadılar. Muhtarlarımızın tarafsızlıklarına inanıyorum. Birlik ve beraberliğimizin. Kardeşliğimizin pekişmesi için tarafsız kimliğimizi her zaman ön plana çıkartmaya çalıştık” dedi.

Şahin şunları söyledi, “Birlik ve beraberliğimize azami derecede hassasiyet gösteriyoruz. Son günlerde görmüş olduğumuz, özellikle Kobani’ye bahane ederek bir çok ilimizi kan gölüne çevirmeye çalışan sadist ruhlu, gerçekten Kobeni’yi bahane ederek, Türkiye’de yaşayan bütün insanlarımızın huzur içinde yaşadığı bir dönemde aramıza nifak sokmaya çalışan bir takim şer güçlerin piyonluğunu, maşalığını yaparak maalesef 40’a yakın vatandaşımızın canına mal oldular. Bu menfur hadiseyi şiddetle lanetliyoruz. Şuanda sözde Kobani’yi kuşatma altına alan terör örgütü IŞİD’i bahane ederek, sınırlarımızın ötesinde vuku buluna bu çatışmaların getirmiş olduğu riskleri kesinlikle Türkiye’mize taşımaya çalışan ister PKK olsun, ister DHKP-C olsun, ister bir takım marjinal terör örgütleri olsun, şuanda yaptıklarına baktığımız zaman IŞİD’e rahmet okutacak kadar aşağılık bir noktaya gelmişler. IŞİD’ i lanetliyoruz. Kim elinde silahla masum insanlara kurşun yağdırıyorsa, molotof atıyorsa, havai fişekle onları tehdit ediyorsa biz bunların tamamının karşısındayız. Ama siz IŞİD’i bahane ederken, bir cani örgütü bahane ederken, gerçekten siz onlardan daha aşağılık sırtlan sürüleri gibi 16-17 yaşındaki çocuklarımızı linç ederek, 3. kattan atarak, üzerlerinden araçlarla giderek, beyinlerini ve kafalarını taşla ezerek hiçbir yere varılamayacağını bunların bilmesi lazım.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 219
Bu Ay : 737
Toplam : 737

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom