CHP, Seçime İddialı Hazırlanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Malatya İl Teşkilatı, genel seçim çalışmalarına başladı.

CHP, Seçime İddialı Hazırlanıyor Malatya Siyaset

CHP Malatya Denetmeni olan Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir Malatya’da 3 gün boyunca çeşitli temaslar da bulundu.

Demir, Malatya’da yaptığı değerlendirmelerde şunları ifade etti; “Partimin Malatya denetmenlik görevi bende. Örgütlerimizi tek tek ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler almak için Malatya ve ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyoruz."

2015’te yapılacak olan genel seçimlerin Türkiye için büyük önem taşıdığını kaydeden Demir, “AK Parti döneminde ülkemizin geldiği nokta hiçte iç açıcı değil. Ülkemizin çevresi ateş çemberine döndü. Vatandaşlar arasında ayrışmalar başladı. Bunlar yetmiyormuş gibi dış ilişkilerde izlenen yanlış politikalar tüm komşularımızla bizi karşı karşıya getirmiştir. Bu durum ekonomimizi sekteye uğratmış ve vatandaşlarımızı karşı karşıya getirmiştir. Vatandaşlarımızın geleceği için 2015 genel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisinin iktidar olmalıdır” diye konuştu.
CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ise, Haziran ayında yapılacak olan milletvekilliği genel seçimine iddialı hazırlandıklarını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 146
Bu Ay : 1675
Toplam : 1675

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom