BORGİP Projesi Tanıtıldı

Malatya Sanayici İş Adamları Derneği (MASİAD) Malatya Şubesi tarafından Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi (BORGİP) ile ilgili tanıtım toplantısı yaptı.

BORGİP Projesi Tanıtıldı Malatya Haber

Dernek binasında gerçekleştirilen toplantı öncesinde konuşan MASİAD Malatya Şube Başkanı İbrahim Güngör, Batı'daki yatırımcılar ile Doğu'daki yatırımcıların müştereken girişimlerde bulunup, yatırım yapmalarını sağlamak amacıyla bu toplantıyı düzenlediklerini ifade etti.

Güngör, BORGİP projesinin değerlendirmesini en iyi şekilde yapmak amacıyla bir araya geldiklerini de sözlerine ekledi.

Toplantıda daha sonra Fırat Sanayici ve İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) Genel Sekreteri Birsen Balbay, Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi hakkında iş adamlarına detaylı bilgiler verdi.

Balbay, "Projenin amacı, ülke içinde, farklı bölgelerde yer alan şirketlerimizin işbirliğini sağlamak,doğu ve güneydoğu illerimizde yatırımların artması, hızlanması için katkı sağlamaktır.Böylelikle batı illerde yer alan yatırımcıların, bilimsel bir analizle seçilmiş sektör veya sektörlerde doğu, güneydoğu illerimizdeki firmalarımızla işbirliği yapmaları ve yatırım yapabilmeleri konularında, kolaylaştırıcılık sağlanması amacıyla bir mekanizmanın kurulması hedeflenmektedir" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 469
Bu Ay : 4267
Toplam : 4267

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom