PTT'nin 174. Yıl Dönümü

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT) 174’üncü yıldönümü nedeniyle, Atatürk Anıtı’na çelenk konulup, basın açıklaması yapıldı.

PTT'nin 174. Yıl Dönümü Malatya Haber

Atatürk Anıtı’na çelenk PTT Malatya Başmüdürü Fahri Ocak tarafından konulurken, bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşı da okundu.

Daha sonra makamında basın açıklaması yapan PTT Malatya Başmüdürü Fahri Ocak, “1840 yılında kurulmuş olan teşkilatımızın, bugün 174’üncü yılını sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İki asırlık çınar olan PTT Malatya’mızda, 10 Merkez, 26 Şube ve 22 Acente olmak üzere toplam 58, Türkiye genelinde 4 bin 529 işyerinde hizmet vermekte olup, bu işyerlerimizde 200’e yakın kurum ve kuruluşa ait 350’e yaklaşan farklı hizmet sunmaktayız” ifadelerini kullandı.

“Tüm İşyerlerimizde PttCell, Hızlı Geçiş Sistemi HGS, tüm bankacılık hizmetlerini, emekli maaş ödemelerini, sigorta, kredi kartı, telefon tahsilâtı, havale ve nakit ödeme işlemleri ile gram altın satış-alışı yapılmakta olup şimdide Tüm PTT Merkez, Şube ve Acenteliklerinde Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (MASKİ)’ne ait su faturalarının tahsilatına başlanmıştır” diyen Ocak açıklamasını şöyle tamamladı:

“Günümüzde hizmet sektöründeki gelişmelerin elektronik hizmet alanında yoğunlaştığı gerçeğinden yola çıkan PTT Teşkilatı bu yönde bir ivme kazanarak Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile e-PTTAVM, Kayıtlı Elektronik Posta, e-Tebligat, e-Yazışma gibi birçok hizmeti hayata geçirmiştir.

PTT aracılığı ile sunulmakta olan Kayıtlı Elektronik Posta hizmetlerinin abonelik işlemlerine başlamış olup, Ticari Kuruluşların 2015 Ocak ayına kadar 6102 sayılı kanun gereği Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) sistemine mutlaka kaydolmaları gerektiğini bir kez bu vesileyle hatırlatmak isterim.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 4
Bu Ay : 8063
Toplam : 8063

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom