Okul Sporları Toplantısı Yapıldı

Malatya'da okul sporları toplantısı yapıldı.

Okul Sporları Toplantısı Yapıldı Malatya Eğitim

 Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce 2014-2015 okul sporları beden eğitimi öğretmenlerine yönelik Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi hakkında sunum yapıldı. Beden eğitimi öğretmenlerine okullardan katılımın kolaylıkla yapılabilmesi için yapılan sunumda bu yıl değişiklikler olan Okul Sporları Yönetim Sistemi, talimatları ve diğer kurallar hakkında bilgiler verildi.

Toplantıda bir konuşma yapan İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, ‘ Sporu ilk olarak okulda tanıyan birçok gencimiz sporu bu sayede tanıyıp, benimseyerek spor yaşamına devam ediyor. Bu nedenle okul sporları bizim için oldukça önem arz ediyor. Tüm okullarımızı kulüpleşmeye davet ediyorum. Okul spor kulüplerimiz her anlamda avantajlı durumda. Çünkü okul spor Kulüpleri genç öğrenciler ile iç içe, bu sayede birçok sporcuyu yetiştirme noktasında oldukça avantajlı. 2014 - 2015 Eğitim ve Öğretim yılı okullarımıza hayırlı olsun. Sonuç ne olursa olsun fair play kurallarına uyulmasını önemle rica ediyor, tüm okullarımıza başarılar diliyorum’’ dedi.

İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’nın konuşmasının ardından daha sonra toplantı soru cevap usulünde devam ederek sona erdi.

Malatya Halk Eğitim Merkezi salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Okul Sporları İl Temsilcisi Yunus Çatal, Okul Sporları Komite Üyesi Yalçın Aydın, Beden Eğitimi Öğretmenleri, İl Temsilcileri ve Antrenörler katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 513
Bu Ay : 2042
Toplam : 2042

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom