YMS'yi Özlenen Yere Getirmek İstiyoruz

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek, Genel Sekreter Erol Ağca ve Yeni Malatyaspor’lu Yöneticiler Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini ziyaret etti.

YMS'yi Özlenen Yere Getirmek İstiyoruz Malatya Spor

Yeni Malatyaspor’lu yöneticilerin ziyaretinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren ABBD Genel Başkan Yardımcısı ve Şube Başkanı Zeki Dağ , Özellikle Adil Gevrek ve ekibinin göreve gelmesinden sonra , Malatya’da uzun zamandır özlenen ve beklenen Birlik ve Beraberliğin sağlandığını belirterek , Yeni Malatyaspor’un hedefine daha emin adımlarla ilerleyerek bu guruptan Şampiyon olarak çıkacağını söyledi.

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ise, yaptığı açıklamada Yeni Malatyasor’un tüm Malatyalıların ortak paydası olduğunu, Yeni Malatyaspor’un kendisini Malatya’lı hisseden her Malatya’lının takımı olduğunu belirterek, Ben ve Yönetimimin bu uğurda Yeni Malatyaspor’un birer neferi ve hizmetkarıyız.  Biz yönetimimiz, taraftarlarımız, iş adamlarımız ve Malatya’daki tüm yerel yönetici ve siyasilerin birlikteliği ile bütünleşerek bu takımı özlediği yere hep birlikte taşıyabileceklerini söyledi.

Yeni Malatyaspor Genel Sekreteri Erol Ağca’da yaptığı açıklamada, tüm Malatya basınına ve kuruluşlarına kendilerine verdikleri destenden dolayı teşekkür ederek  , bizler hep birlikte hareket ederek Yeni Malatyaspor’umuzu bir yerlere taşıyabiliriz , Yeni Malatyaspor Malatyalıların üst kimliğidir. Bu kimlik altında hiçbir siyasetin, menfaatin , çıkarın ve hesabın olmayacağını söyleyerek ,  Yeni Malatyaspor ‘un karşılıksız ve beklentisiz bir sevda olduğunu belirtti.

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkan Yardımcısı Hidayet Özpolat’ta yaptığı açıklamada ziyaretten dolayı Yeni Malatyaspor yöneticilerine teşekkür ederek,  şampiyonluk yolunda  Yeni Malatyaspor’lu Yönetici , futbolcu ve teknik ekibe başarılar diledi. Başkan Yardımcısı Özpolat Misafirlere , Anadolu Basın Birliğinin faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 387
Bu Ay : 5581
Toplam : 5581

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom