İlk Halk Günü Uygulaması Başladı

Yeşilyurt Belediyesi ilk Halk Günü uygulamasını başlattı.

İlk Halk Günü Uygulaması Başladı Malatya Haber

Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, her ayın 7’si ve 24’ünde MAŞTİ Karşısındaki Belediye Hizmet Binasında 06.00 -09.00 saatleri arasında halk gününde vatandaşlarla bir araya gelerek, istek ve taleplerini dinlemeye başladıklarını bildirdi.

Başkan Polat, “Vatandaşlarımız halk günlerinde kendi istek ve taleplerinin yanı sıra Yeşilyurt'un ve mahallelerinin sorunlarını da dile getiriyorlar. Bu sorunları önem sırasına göre belediye imkanları ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz.

Vatandaşlarımız bu uygulama ile benimle birebir görüşme yapıp sorunlarını, talep ve şikayetlerini bildirmektedirler. Görüşmede talepler imkanlarımız ölçüsünde çözülüyor, çözümlenemeyen talepler ise en kısa sürede sonuçlandırılarak ilgililerine bilgi verilmek üzere geri dönülüyor ”dedi.

Polat şunları söyledi:

“Günün her saati çalışıyoruz ancak sabahın erken saatleri daha verimli oluyor. Bu nedenle bugün sabah erken saatlerinde ilk uygulamamızı gerçekleştirdik. Gelen vatandaşlarımızdan bu uygulamayı nasıl karşıladıklarını, memnuniyetlerini sorduk. Görüşme yaptığımız onlarca vatandaşımızın memnuniyeti karşısında bizde bundan sonra gerçekleştirilecek olan “Halk Günü” görüşmelerimizi her ayın 7’si ve 24’ünde sürekli hale getirmeye karar verdik. Akılda kalıcı olması için 7/24 sloganı ile duyuracağız” dedi.

Başkan Polat, “Ayrıca Çağrı Merkezi (444 8 9 10) sayesinde vatandaşlarımız talep ve şikayetlerini direk bizlere aktarabiliyor. Biz bunları vatandaşlarımızın sorunlarının çözümü için yapıyoruz. Yeşilyurt’ta asıl olan hizmettir. Yeşilyurt Belediyesinde sorun değil, çözüm var. Biz sorunsuz bir Yeşilyurt için yola çıktık. Bunu gerçekleştirmek için çalışıyoruz, bizim için samimi ve gerçek memnuniyet önemlidir” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 6
Bu Ay : 6803
Toplam : 6803

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom