Barış Sürecinde Herkes Üzerine Düşeni Yapmalı

Malatya Ticaret Borsası (MTB) Başkanı Gürsel Özbey, “Barış sürecinin kararlılıkla devam ettirilmesi için herkes üzerine düşeni yapmalıdır” dedi.

Barış Sürecinde Herkes Üzerine Düşeni Yapmalı Malatya Haber

Ankara’da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) başkanlığında Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı toplantıyı değerlendiren MTB Başkanı Gürsel Özbey, “TOBB üyesi olarak benim de yer aldığım toplantıda, son günlerde özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu illerinde yaşanan olaylar değerlendirildi. Doğu ve Güneydoğu Anadolu’nun kanaat önderleri olarak Sayın Başbakan’a illerde yaşanan olaylar anlatıldı” ifadelerini kullandı.

Malatya’nın huzur kenti olması nedeniyle Kobani olaylarının Malatya’da olmadığını dile getirdiğini söyleyen Özbey, “Biz de toplantıda fikirlerimizi söyledik. İnşallah, memleketimiz birlik ve beraberlik içerisinde huzur ortamı devam edecektir. Barış sürecinin de kararlılıkla devam ettirilmesi için herkes üzerine düşeni yapmalıdır. Hükümet tarafından barış süreciyle ilgili bilgiler sunuldu. Bizler de kendi üyelerimize bu konuda bilgilendirme yapacağız ve zaman içerisinde açıklama yapacağız” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1052
Bu Ay : 7136
Toplam : 7136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom