Teknolojik İş Birliği Yapıldı

Türk Telekom, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile 'Teknoloji Danışmanlığı Protokolu' imzaladı.

Teknolojik İş Birliği Yapıldı Malatya Haber

MTSO Salonu’nda düzenlenen protokol töreninde konuşan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, "Artık teknolojik altyapı iş dünyamızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Bugün teknolojik altyapıyı kullanan işletmelerin başarısı daha yüksektir. Biz de Malatya Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize iyi şartlarda hizmet verecek olan tüm kuruluşlarımıza destek oluyoruz" dedi.

Türk Telekom Merkez 2. Bölge Müdürü Muhammet Katmer ise, Malatyalı sanayicilerin özellikle ihracat hacmiyle dikkat çeken bir başarıya imza attıklarını belirterek, "İşletmelerin rekabet yarışında önde olmaları için teknolojinin gücü ve hızı çok büyük fark yaratıyor. Gerek bireysel gerekse kurumsal bazda tüm müşterilerimizin dünya standartlarında, modern ve kaliteli iletişim hizmetlerine ulaşmaları öncelikli hedefimiz. Bunu sağlamak için yatırımlarımızı kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Malatya Sanayi ve Ticaret Odası'yla imzaladığımız iş birliği ile Malatyalı sanayicilerin teknoloji danışmanı olarak, verimliliklerini artırmalarını ve küresel düzeyde teknoloji çözümlerine ulaşmalarını amaçlıyoruz. Müşterilerimizin rekabet güçlerini daha da artırabilmelerinde önemli bir rol üstleneceğimize inanıyoruz" diye konuştu.

Türk Telekom KOBİ Satış Direktörü Esra Şimşek de, “Türk Telekom Malatyalı sanayicilerin teknoloji danışmanı olurken, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası işletmeleri dijital dönüşümünü Türk Telekom'un güçlü fiber optik altyapısı ve geniş bant hizmetleriyle tamamlayacak. Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, Türkiye'nin dört bir yanındaki Organize Sanayi Bölgeleri ve Sanayi Odaları'yla yaptığı teknolojik iş birliği anlaşmalarına Malatya'yı da ekledi. Türk Telekom, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası'nın 7 bin üye işletmesine en son teknolojiyi ürünler ile güçlü ve güvenli bir iletişim altyapısı sağlayacak” ifadelerini kullandı.
Türk Telekom Malatya İl Müdürü Ebubekir Ünver ise, anlaşmanın hayırlı olması temennisini dile getirdi.

Türk Telekom, Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında Malatya Organize Sanayi Bölgesi'nde bulunan firmalara fiber optik kablo altyapısı üzerinden hizmetler sunacak. Türk Telekom, Malatyalı firmaları, 10 Gbps'ye kadar bağlantı hızı, çok noktadan çok noktaya hızlı ve güvenilir bağlantı sağlayan Sanal Özel Ağ gibi gelişmiş ses ve görüntülü haberleşme sağlayan geniş bant internet hizmetleri ile donatacak. Türk Telekom'un işletmelerin tüm iletişim ihtiyaçlarına yönelik sunduğu ürün ve çözümler arasında; Fibernet, işyerim paketleri, TT sanal santral, metro ethernet, ISDN PRI, TTVPN, Tivibu ve benzeri hizmetleri yer alıyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 651
Bu Ay : 5845
Toplam : 5845

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom