Okul Ve Camilere Bank Konulacak

Yeşilyurt Belediyesi, Elazığ Orman İşletme Bölge Müdürlüğü ve Malatya Orman İşletme Müdürlüğü ile yürütülen "Okul ve Camilere Oturma Bankları" dağıtım protokolünü imzaladı.

Okul Ve Camilere Bank Konulacak Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediyesi kendi sınırları içerisinde bulunan cami ve okullara oturma bankları dağıtacak.

Yeşilyurt Belediyesi, yol, kaldırım, imar ve şehirleşme gibi fiziki çalışmalarla modern bir kent yaratmada emin adımlarla yoluna devam ederken, sosyal hayata da katkılar sunmaya devam ediyor. Yeşilyurt Belediyesi, Elazığ Orman İşletme Bölge Müdürlüğü ve Malatya Orman İşletme Müdürlüğü ile yürütülen "Okul ve Camilere Oturma Bankları" dağıtım protokolünü imzaladı.

Cami önleri ve bahçelerinde cemaatin oturacak yer ile ilgili sıkıntıları ve okullarda öğrencilerin ders dışında okul bahçelerinde oturmak için bir çok talebi olduğunu ifade eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “Camiler dinî ve millî kültürümüzden ayrı düşünemeyeceğimiz değerlerimizin başında gelir. Yine geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize yönelik olarak, okul çevrelerinde gerçekleştirdiğimiz düzenleme asfalt çalışımlarımıza ilaveten, onların teneffüslerde okul bahçelerinde oturup dinlenebileceği banklar ile ilgili taleplerini yarine getireceğiz. Hizmetlerimizi hız kesmeden devam ettirdiğimiz gibi okullarımıza yönelik hizmetlerimizi de sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yeşilyurt Belediyesi, okul ve camilere oturma bankları dağıtımını önümüzdeki günlerde gerçekleştirecek. Son derece kullanışlı olan oturma bankları ilçe genelindeki okullara ve camilere dağıtılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 26
Bu Ay : 1608
Toplam : 1608

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom