FIRATSİED Yönetim Kurulu Toplandı

Fırat Sanayici ve İş Dünyası Federasyonu (FIRATSİFED) Yönetim Kurulu toplantısı Malatya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin ( MASİAD) ev sahipliğinde yapıldı.

FIRATSİED Yönetim Kurulu Toplandı Malatya Haber

 Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli illerinin bağlı bulunduğu FIRATSİFED Başkanı Yahya Alper Bektaş, toplantı öncesinde basına kısa bilgi verdi. TRB-1’in bölge olarak önemli bir konumda olduğunu söyleyen Bektaş, “FIRATSİFED Malatya, Elazığ, Tunceli ve Bingöl bölgesi ve yakın çevresinde faaliyet gösteren, ortak ilke ve hedefleri benimseyen, kuruluş amaçları aynı sanayici ve işadamları derneklerinin ortak sesi olarak bölgesel, sektörel ve ulusal ekonomik politikaların oluşturulmasına katkıda bulunmak, bölgesel ve sektörel kalkınma vizyonları geliştirerek uluslararası entegrasyona ve rekabet gücünün artırılmasına yardımcı olmak, projeler geliştirmek, iş dünyasını ilgilendiren sorunları ve çözüm önerilerini kamuoyuna, yetkili kurumlara duyurmak, üyeleri arasında güç birliği sağlayarak ortak çalışma zemini oluşturmak amacıyla kurulan bir federasyondur” dedi.

Toplantıda yeni dönemde açıklanan teşvikler ve yapılması planlan projeler görüşüldü. TRB-1 bölgesi için yapılabilecekleri masaya yatırdı. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Toplantıya, FIRATSİFED Başkanı Yahya Alper Bektaş, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Güngör, Prof.Dr.Yasemin Açık, Mustafa Gökçe, Göknur Aktay, Yusuf Zeki Kılışçı, Ferhan Yusufoğlu ,Giray Alp Gültekin, Banu Algül Şeftalicioğlu ve Genel Sekreter Birsen Balbay katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom