Çakır'dan Başbakan'a Brifing

Çeşitli ziyaret, toplantılar ve Toplu Açılış Töreni’ne katılmak üzere Malatya’ya gelen Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Çakır'dan Başbakan'a Brifing Malatya Haber

BAŞKAN ÇAKIR’DAN

BAŞBAKAN DAVUTOĞLU’NA BRİFİNG

 

 

10 Ekim Cuma günü saat 19.00’da gerçekleşen Başbakan Davutoğlu’nun ziyaretine, eşi Fatma Sare Davutoğlu, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Yasin Aktay, Süleyman Soylu, TBMM Grup Başkanvekili Mihrimah Belma Satır, AK Parti Malatya Milletvekilleri Cemal Akın, Mustafa Şahin, Mücahit Fındıklı, Öznur Çalık, AK Parti Malatya İl Başkanı Av.Bülent Tüfenkci ile birlikte kalabalık bir heyet eşlik etti.

Ziyaret sırasında Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nu Malatya’da ağırlamaktan gurur duyduklarını belirten Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bu ziyaretinden dolayı Başbakan Davutoğlu’na teşekkür etti.

Başbakan Davutoğlu, Büyükşehir Belediyesi’ni ziyareti sırasında, Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan tanıtım cd’sini izledi. Tanıtım cd’sinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, bugüne kadar yapılan hizmetlerle ilgili kısa bilgiler verdi. Başkan Çakır, ayrıca hazırladıkları projeler ile ilgili olarak da açıklamalarda bulunarak, Başbakan Davutoğlu’na Malatya ile ilgili taleplerin yer aldığı bir dosya sundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, ziyaret anısına Başbakan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’na el dokuma halı ile tepside kuru kayısı hediye etti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 114
Bu Ay : 4480
Toplam : 4480

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom