MHP'de Bayramlaşma Yapıldı

Parti teşkilatında düzenlenen bayramlaşma törenine; partililerin yanı sıra MHP eski il başkanı Ömer Ekici ile iş adamı Reşat Erdoğan da katıldı.

MHP'de Bayramlaşma Yapıldı Malatya Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Teşkilatı, Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma töreni düzenledi. 

Parti teşkilatında düzenlenen bayramlaşma törenine; partililerin yanı sıra MHP eski il başkanı Ömer Ekici ile iş adamı Reşat Erdoğan da katıldı.

Bayramlaşma töreni sonrası gazetecilere açıklamada bulunan MHP İl Başkanı Av. Arif Yıldız, "Bir Kurban Bayramını daha birlikte geçiriyoruz. Ne mutlu bize, Cenab-ı Hak bu vesileyle bizleri bir araya getirdi. İnşallah ülkemizde de huzur ve birlik, burada olduğu gibi olur. Herkes bir arada ve birlik içerisinde. Bu Türkiye'nin de ihtiyacının olduğu bir durum. Özellikle son günlerde çevremizdeki coğrafyada kardeş kanının akıtıldığı bir dönemde, Türkiye'de bu birliğin sağlanmış olması bizi sevindiriyor" dedi.

Yıldız, bayram sonrası il ve ilçe kongrelerinin olduğunu anımsatarak, "İl ve ilçe kongrelerimizin devamında genel seçim var. MHP'nin çok güçlü bir şekilde bu genel seçime girebilmesi için bu birlik ve beraberliğin artarak devam etmesi gerekiyor. MHP'ye ülkenin, devletin ve milletin ihtiyacı var. MHP, devlet ve millet menfaati söz konusu olduğunda her zaman bunları partinin menfaatinin önünde tutup, destek oluyor. Son tezkerede de MHP, 'eleştirilerimizi yaparız ama devletin ve milletin menfaatine olan her şeyde orada oluruz' sözünü yerine getirmiştir. Bizim son vatanımız bu topraklar. Bu topraklarda birlik ve beraberlik içerisinde olursak, ancak muhafaza edebiliriz. Büyük Ortadoğu Projesi gibi küresel projeler oluşturuyorlar. Bu projeler içerisinde de Türkiye'nin de onların menfaatine olduğu aşikar. İşte bu gidişata dur diyebilmek için MHP kadrolarının özellikle gelecek seçimde çok iyi şekilde organize ve birlik olup, Malatya'dan da milletvekilleri meclise göndererek, genel merkezin çalışmalarına katkı sağlaması gerekiyor" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 83
Bu Ay : 2627
Toplam : 2627

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom