STK'lar Bir Araya Geldi

Malatya'da sivil toplum kuruluşları bayramlaştı.

STK'lar Bir Araya Geldi Malatya Kültür-Sanat

 Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin (ESOB) organizasyonu kapsamında TSO'nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen bayramlaşma töreninde sivil toplum kuruluşları bir araya geldi.
MTSO Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, "Mübarek Kurban Bayramını idrak ediyoruz. Bu bayramın özellikle bütün insanlığa, İslam alemine ve Malatya'mıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Bayramlar, yakınlaşmayı sağlayan istisnai günlerdir. Bugünleri kırgınlık ve dargınlıkların bir kenara itildiği, millet ve fert olarak birbirimizi kucaklama günü olarak görmeliyiz. Özellikle bölgemizde akan kanların bir an önce durmasını, akan gözyaşlarının dinmesini yüce Mevla'dan niyaz ediyorum" dedi.

ESOB Başkanı Şevket Keskin ise, tüm İslam alemi ve Malatyalıların bayramlarını kutlayarak, "Çok önem verdiğimiz teslimiyetin göstergesi olan bu bayramın barış, huzurlu, kardeşlik ve bereket getirmesini temenni ediyorum. İnşallah ülkemizin çevresinde olan kan ve gözyaşı durur. İnşallah biz de o bataklığa girmeyiz. Ben herkesin bayramını tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

ESKKK Başkanı Ali Evren de, İslam aleminin ve Malatyalıların bayramlarını kutlayarak, "Kurum ve kuruluşlar alarak her zaman bayramlarda bir araya geliyoruz. Türkiye'nin civarında olan olaylardan dolayı hem ekonomimiz etkileniyor hem de vicdanen rahatsız oluyoruz. Bunun bir an evvel bitmesini arzu ediyoruz" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 203
Bu Ay : 7000
Toplam : 7000

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom