Ceza Değil Şeker İkramı

Malatya polisi, durdukları araç sürücülerine şeker ikram etti. Durdurulan araç sürücüleri, ceza kesileceğini tahmin ederken şeker ikramı yapılınca derin nefes aldı.

Ceza Değil Şeker İkramı Malatya Haber

Malatya Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürlüğü görevleri, Malatya - Elazığ karayolu Bölge Trafik mevkiinde, şehirler arası yolculuk yapan araçlar üzerinde uygulama yaptı. Araçlar durdurularak, Bölge Trafik tesislerinde dinlendirip, kolonya ve şeker ikram edildi. Sürücülere kurallar konusunda hatırlatma yapıldı.

Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürü Oğuz Eren, “Birinci önceliğimiz kazaların en az seviyeye indirilmesidir. Bunun için arkadaşlarımız çalışmalar yapıyor. Şoförleri bilinçlendirmeye yönelik broşür verip, emniyet kemeri ve aşırı hız ile zaman zaman dinlenmeleri için uyarıyoruz” dedi.

Bu arada, şehirler arası yolculuk yapan sürücüler ise, aracın kenara çekilmesi istenince önce ceza kesileceğini tahmin ettiklerini, sonra konuyu anlayınca rahatladıklarını belirtip, uygulamadan memnun olduklarını dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 163
Bu Ay : 1692
Toplam : 1692

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom