Esenlik'de Bayramlaşma Düzenlendi

Malatya Büyükşehir Belediyesi Esenlik Şirketi’nde bayramlaşma programı düzenlendi.

Esenlik'de Bayramlaşma Düzenlendi Malatya Haber

Her yıl geleneksel olarak yapılan bayramlaşma töreni Esenlik İdari Binası'nda gerçekleşti. Bayramlaşmaya Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcıları Kadir Çelik, Ahmet Faik Yıldız, Mesut Bozkurt, Erhan Soylu, Yusuf Orhan, Esenlik Birim Müdürleri ve Şefleri ile idari bina personeli katıldı.

Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, “Modern dünya iş dünyasına o kadar yoğunlaştı ki bütün akrabalarını unutur vaziyete geldi. Biz Müslümanlar bayramı tatil gibi düşünmeyerek, akrabalarını, dostlarını, arkadaşlarını, yetim ve yoksulu hatırladığı zamanlar olarak görmeli. İslamiyet bu zamanlarda sılahi rahim yapın diyor” dedi.

Esenlik çalışanın manevi değerlerinin farkında olarak çalışmalarını sürdürdüğünü söyleyen Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Esenlik olarak çok iyi bir noktaya geldiğimizi hepimiz görüyoruz. Nergis, Epak ve Esenlik markalarıyla ürettiğimiz ürünlerin dışarıya pazarı devam ediyor. Toplu konutlar üretmeye devam ediyoruz. Beton Elemanları olarak kent mobilyaları üretiyoruz. Temizlikte ihtisaslaşmaya doğru gidiyoruz. Sosyal tesislerde özellikle son zamanlarda markalaşmaya doğru gidiyoruz. Her alanda yeniliklerimiz devam edecek. Kurban bayramının şimdiden başta ailenize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ediyorum’ ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 276
Bu Ay : 7073
Toplam : 7073

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom