Esenlik Kazandığını Paylaşıyor

Esenlik Elbistan Saraykent’e yaklaşık 4 ay önce açılan şubede 30 TL karşılığında kupon doldurarak kampanyaya katılmaya hak kazanan müşterilerimiz arasından hediye kazanan 15 kişi yapılan çekiliş ile belirlendi.

Esenlik Kazandığını  Paylaşıyor Bölge

Esenlik Kazandırıyor kampanyası çekilişleri devam ediyor. Elbistan Saraykent’e yaklaşık 4 ay önce açılan şubede 30 TL karşılığında kupon doldurarak kampanyaya katılmaya hak kazanan müşterilerimiz arasından hediye kazanan 15 kişi yapılan çekiliş ile belirlendi. Mehter takımının gösterisi ise davetlilere güzel anlar yaşattı.

Elbistan halkının Esenlik’i bildiğini ve sahiplendiğini dile getiren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz; ‘Bizim en temel prensibimiz kalitedir. Esenlikte harcıalem, ucuz ve size layık olmayan bir şey yoktur.  Esenlik kaliteyi en uygun fiyata sizlere ulaştırmak için çaba harcamaktadır. Rekabeti çok güzel yaparak hizmeti ayağınıza getirmektedir. Esenlik gittiği her yerde çok büyük teveccüh ile karşılanıyor ve güvenmekte haklısınız sloganının içini doldurmaktadır’ dedi.

Gölbaşı’nda ikinci şube açmak için çalışmaların devam ettiğini söyleyen Boyraz; ‘Biz karlılığı temel prensip almayan bir kuruluşuz. Bizim için aslolan kanaattir. Kanaatle elde ettiğimiz karı müşterimizle paylaşmayı temel prensip ediniriz. Bu anlamda cömert bir firmayız. Kahramanmaraş’ta 5. şubemizi açtık, Malatya’da 29 şubemiz var, Elbistan’a ilk şubemizi açtık, Müşteri potansiyeli fazla olan bu ilçemizde belirlediğimiz önemli bölgelere yeni şubelerimizi açmaya devam edeceğiz. İlk yıl için Elbistan’a 15 adet hediye ile geldik. Market açtığımız bütün bölgelerde bol bol çekilişler yapıyoruz. Marketimizde kupon alarak kampanyamıza katılan bütün müşterilerimize şans diliyorum. Ayrıca yaklaşmakta olan Kurban Bayramınızı şimdiden tebrik ediyorum. Ailenizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirmenizi Yüce Allah’tan niyaz ediyorum’ dedi.

Hediye kazanan talihlileri belirlemek üzere çekilişi programa katılan Elbistan Eski Belediye Başkan Yardımcısı Haci Götürler, Çınar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği  Başkanı Akif Pak, Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, Genel Müdür Yardımcısı Mesut Bozkurt ve vatandaşlar yaptı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 622
Bu Ay : 6602
Toplam : 6602

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom