Tarım Ve İnsan Fotoğraf Sergisi

Malatya’da Tarım ve İnsan Fotoğraf Sergisi açıldı.

Tarım Ve İnsan Fotoğraf Sergisi Malatya Kültür-Sanat

2013 yılında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından düzenlenen 5. Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması'nda dereceye girerek sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar Makro Market Salonu’nda sergiye açıldı.
Serginin açılışına katılan ve konuyla ilgili açıklamalarda bulunan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ali Selvi, "2013 Yılında yapılan yarışmada dereceye girerek sergilenmeye değer bulunan fotoğraflar, Bakanlığımızın organizasyonuyla tüm illerde sergilenmektedir. İlimizdeki fotoğraf sergisi 3 Ekim ‘de sona erecektir” ifadelerini kullandı.

Selvi, bu yıl da Tarım ve İnsan Ulusal Fotoğraf Yarışması açıldığını hatırlatarak, “2009'dan bu yana Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı'nca, Denizbank sponsorluğunda düzenlenmekte olan ve bu yıl 6. kez düzenlenecek yarışmada, toprağın ve tarımın önemi konusunda sosyal ve bireysel duyarlılığın geliştirilmesi amaçlanıyor. Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü (FAO)'nun önerisi üzerine 2014 yılı Uluslararası Aile Çiftçiliği Yılı olarak ilan edilmiştir. Açlık ve yoksullukla mücadele, doğal kaynakların korunması ve kırsal kalkınmanın etkin bir parçası olduğu vurgulanan "Aile Çiftçiliği" bu yıl tematik kategori olarak belirlenmiştir. Yarışmaya başvurular 24 Ekim .2014 tarihinde sona erecek, sonuçlar 17 Kasım .2014 tarihinde www.tariminsan.com, www.tarim.gov.tr, www.tarimtv.gov.tr adreslerinden ve yarışmaya ait sosyal medya kanallarından duyurulacaktır. Kazananlara ödülleri 28 Kasım 2014 tarihinde düzenlenecek bir törenle takdim edilecektir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 533
Bu Ay : 2101
Toplam : 2101

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom