Esenlik Gölbaşında Kazandırdı

24 Eylülde başlayan ve 24 Kasım tarihine kadar devam edecek Esenlik Kazandırıyor kampanyası çekilişlerinin ilki Gölbaşı’nda yapıldı.

Esenlik Gölbaşında Kazandırdı Bölge

Esenlik Kazandırıyor

24 Eylülde başlayan ve 24 Kasım tarihine kadar devam edecek Esenlik Kazandırıyor kampanyası çekilişlerinin ilki Gölbaşı’nda yapıldı. Esenlik Gölbaşı süpermarket şubesi müşterilerini kapsayan kampanyada 30 TL’lik alışveriş yaparak alışverişe katılanlara çekiliş sonucunda 15 adet hediye dağıtıldı.

‘Paylaşmanın bir mutluluk ve esas olduğunun bilincindeyiz’

4 yıl içerisinde yaklaşık 150 adet hediye dağıtıldığını dile getiren Esenlik Genel Müdür Yardımcısı Mesut Bozkurt; ‘Esenlik 1700 çalışanı ile Malatya, Kahramanmaraş, Gölbaşı ve Elbistan’da siz değerli müşterilere hizmet vermekteyiz. Esenlik ailesi olarak Gölbaşı’nda kampanyamızın ilk çekilişi için buradayız. İlk bir ayda bizlerden alışveriş yapan müşterilerimizi kapsayan çekilişimiz. Bu çekilişimizde 15 diğer çekilişimizde 15 toplamda 30 adet hediye dağıtacağız. 4 yıl içerisinde Gölbaşı’na dağıtmış olduğumuz hediye sayısı 150 adet. Bu hediyeleri değerlendirdiğimizde müşterisinden kazandığını tekrar müşterisine dağıtan bir kuruluş ortaya çıkmış oluyor. Kazandığını müşterisiyle paylaşma geleneğini sürekli olarak geliştirerek sürdüreceğiz. Bizler paylaşmanın bir mutluluk ve esas olduğunun bilincinde hareket edeceğiz. Esenlik Kazandırıyor kampanyası çekilişlerinin bütün müşterilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Önümüzdeki günlerde idrak edeceğimiz kurban bayramının bütün Müslümanların kardeşliğine vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum’ dedi.

‘Esenlik hizmet sektöründe ilkleri başaran bir şirkettir’

Gölbaşı İlçe Milli Eğitim Müdürü Aziz Özduman; ‘Hizmet sektörü çok nankör bir sektördür. Memnuniyeti yüzde yüz sağlamanız imkânsızdır. Esenlik bir ilki başaran bir sektördür. 4 yılda hizmet sektöründe marketçiliği Gölbaşı’na öğreten bir şirket. Açıldığı günden bu yana kazandığı karı müşterisiyle paylaşmış, bu hizmet sektörleri içerisinde büyük bir fedakârlık örneği. Belediye kurumu olması ayrıca bir güven oluşturmakta. Hizmetin kalitesi noktasında emeği geçen başta Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz olmak üzere bütün şirket personellerine teşekkür ediyorum. Hizmetlerinden dolayı saygılar sunuyorum’ ifadelerini kullandı.

Noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş ile 15 müşterimiz Galaxy Note 3, buzdolabı, Led TV, bulaşık makinesi ve bisiklet sahibi oldular. Çekiliş sonucu hediye kazananların listesi www.esenlik.com.tr’de. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 767
Bu Ay : 2296
Toplam : 2296

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom