Yeni Asfalt Makinası Açılışı Yaptı

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi'nin araç filosuna kattığı finişher kurban kesilerek, dualar edilerek, asfaltlama çalışmasına başladı.

Yeni Asfalt Makinası Açılışı Yaptı Malatya İlçe

 Yakınca Mahallesinde gerçekleştirilen asfalt dökme törenine Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri, muhtarlar, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Başkan Polat, “Yeşilyurt halkına daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek için araç parkını sürekli geliştireceğiz. Araç filomuzu her geçen gün güçlendiriyoruz yeni aldığımız Yeşilyurt Belediyesine ait finişherimizle de bundan sonra asfalt dökeceğiz. Sadece kendi finişherimizle dökeceğimiz asfalt ile Yeşilyurt’un yol sorununu çözme imkânına sahip değiliz. Büyükşehir belediyemizden de istifade ediyoruz. Bir yandan bizim kendi araçlarımız çalışırken, diğer taraftan, firmalardan da yararlanacağız. Kendi aracımızla asfalt dökmek Yeşilyurt için ayrı bir onur ve gurur kaynağıdır” dedi.

“23 İŞ MAKİNASI ALINDI”

Başkan Polat: “23 tane iş makinemizin parasını ödedik. Yaklaşık bunun 12 tanesini teslim aldık. 11 tane aracımızı Devlet Malzeme Ofisi’nde (DMO) süreç içerisinde alacağız. Yeşilyurt Belediyesi’nin gücü iş makineleri ile bağlantılıdır. İş makineleriniz yoksa iş üretme şansınız yok. Hizmet üretecekseniz güçlü iş araçlarına sahip olmanız gerekir. Daha iyi hizmet verebilmek adına göreve İlk geldiğimiz günden beri imkânlarımızı seferber ettik. Bunun yansımaları kısa sürede görülecektir” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 112
Bu Ay : 3556
Toplam : 3556

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom