En Güzel Aile Hatıraları Yarışması

“Hazinemiz Ailemiz” projesi kapsamında “En Güzel Aile Hatıraları” adlı kompozisyon yarışması düzenlenecek.

En Güzel Aile Hatıraları Yarışması Malatya Haber

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği'nden alınan bilgiye göre, ailenin önemine vurgu yapmak özellikle gençlerin ve çocukların aile bağlarını pekiştirmesine katkıda bulunmak amacıyla birçok farklı etkinlik gerçekleştirildiği açıklandı. Yine bu kapsamda aile bağlarını güçlü tutmak, aile bağlarının hayati önemine vurgu yapmak amacıyla “En Güzel Aile Hatıraları” konulu kompozisyon yarışması düzenleneceği açıklandı.

Yarışmaya dahil olan eserlerde kompozisyon yazma kurallarına ve imla kurallarına dikkat edilmesinin yanı sıra, aile teması üzerinde vurgu yapılarak aile olmanın verdiği birlikteliğin önemini en iyi şekilde anlatan eserlerin belirleyici kıstas olacağı açıklandı.

7’den 70’e herkesin katılabileceği yarışmanın başvuruları 31 Ekim tarihine kadar Kent Konseyi Genel Sekreterliğine şahsen yapılabilecek.Yarışma kuralları ile ilgili detaylı bilgi Genel Sekreterlikten şahsen ya da www.hazinemizailemiz.com internet adresinden alınabilecek.

Alanında uzman yarışma jürisinin yapacağı değerlendirme neticesinde yarışmada dereceye girenler altın ile ödüllendirilecek.

Yarışma sonunda, birinciye tam altın, ikinciye yarım altın, üçüncüye çeyrek altın, dördüncüye ve beşinciye mansiyon ödülü verilecek.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 242
Bu Ay : 5436
Toplam : 5436

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom