Yol Yapım Filosu Güçlendi

Yeşilyurt Belediyesi vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmek için araç filosuna Asfalt Finisher makinesi ekledi.

Yol Yapım Filosu Güçlendi Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediyesi vatandaşlarına daha iyi hizmet verebilmek için araç filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Törende konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat:” İşlerimizi kolaylaştırmak, hizmette verimliliği arttırmak ve daha iyi hizmet verebilmek için araç parkımızı güçlendiriyoruz. 3, 4 ay önce siparişini verdiğimiz Asfalt Finisher makinemizi teslim aldık. Bir yandan yol asfalt ihalemizi alan firmamız ve Büyükşehir belediyemiz asfalt dökerken diğer yandan biz finisher makinemiz ile Yeşilyurtlu hemşerilerimize hizmet götüreceğiz.

Bu makineyle beraber kurulacak ekibimiz zaman kaybetmeden çalışmaya başlayacaktır. Geldiğimiz ilk günden beri söylediğimiz gibi bir belediyenin gücü aslında araç ve ekipmanlarının gücüyle ortaya çıkar. Bu yönüyle de 1 adet Finisher,  4 adet Silindir, 1 adet Beko Loder, 1adet Greyder, 1 adet Ekskavatör, 1 adet Yükleyici, 3 adet Süpürge, 3 adet Arazöz, 4 adet Harfiyat Kamyonu, 1 adet Kamyon Kasalı, 1 adet Asfalt Distribütör, 1 adet Yama Robotu,  1 adet Tır ile toplamda 23 adet iş makinemizle Yeşilyurtlu hemşerilerimize hizmet vereceğiz.

  Yeşilyurt Belediyesi olarak araç ekipmanlarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Emeği geçen bütün arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Malatya’mıza ve Yeşilyurtlu hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaldı Bir Park

“30 Günde, 30 Park” Projesinde 29. Park’ın temeli atıldı

Eylül ayı içerisinde her gün bir parkın temelini atan Yeşilyurt Belediyesi “30 Günde, 30 Park” Projesi kapsamında Yakınca 29. parkın temellini attı. 30 Eylül’de (yarın) atılacak 30 park ile bir ayda 30 park temeli atılacak.

Temel atma töreninde konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “30 Günde 30 Park projemizde sona doğru yaklaşıyoruz. Bayramdan sonra yapımı biten parklarımızın açılışlarını yapmaya başlayacağız. Bugün mahalle sakinlerimiz ile birlikte 29. parkımızın temelini Yakınca’da atıyoruz. Bu parkımız 690 m2 yeşil alan, 1060 m2 sert zemin, fitness, oyun ve oturma alanı olmak üzere toplamda 1750 m2’dir. Çocuklarımız, hanım kardeşlerimiz, yaşlılarımız bu parklarda dilediği gibi vakit geçirecekler. Park alanının sulaması tamamen otomatik olup, parkın içinde çocuk oyun alanları, açık hava spor aletleri, pergolalar, çeşme ve oturma alanları bulunacaktır. Parkımızın Malatya’mıza ve Yeşilyurtlu hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 579
Bu Ay : 4945
Toplam : 4945

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom