Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Malatya Valisi Süleyman Kamçı’nın göreve başlamasının ardından haftanın ilk mesai günü yoğun ziyaretçi trafiği yaşandı.

Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor Malatya Haber

İlk olarak Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ziyaret etti ve kendisine görevinde başarılar diledi.
Vali Kamçı, “Cuma günü mesaimize başladık, Başkanımla Cumartesi günü sayın bakanımızın programına katıldık. Geçtiğimiz Pazar günü belediyemizin acı bir olayı, itfaiye erimizin kaza sonucu şehit olması nedeni ile onun cenaze töreninde birlikte idik, bu günde yine beraberiz. İnşallah güzel Malatya’mızda belediye başkanımız başta olmak üzere tüm siyasilerimizle, sivil toplum örgütlerimizle güzel hizmetler yapmaya adayım, namzedim, bu nedenle buradayım.
Belediye Başkanımın ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederim, inşallah başarılı çalışmalarına bizimle birlikte devam edecek. Güzel hizmetlere birlikte imza atarız” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır da yaptığı konuşmada, “Görevinizde hayırlı olsun demek amacıyla ziyaretinize geldik. Tecrübelerinizden inşallah Malatya olarak bizler de faydalanacağız. Malatya’mız gerçekten hızla gelişen, kalkınan bir il ve kalkınan şehrimize sizin de büyük katkılarınız olacaktır. Çünkü sizin gerçekten büyük bir birikiminiz var, tecrübeli bir Valimizsiniz. Malatya’mızda sizlerin destekleriyle, sizlerin önerileriyle daha güzel hizmetler yapacağız.

Büyükşehir Belediyesi olarak bütün kurumlarımızla istişare etmeye çalışıyoruz. Malatya’nın kalkınması adına birlikte yapacağımız projeler varsa onların bizler her zaman yanındayız, her zaman öncülük yapmaya da hazırız. Sizlere de inşallah Malatya’da bulunduğunuz süre içerisinde güzel hizmetler yapmak nasip olsun. Bütün Malatyalı hemşerilerim adına tekrar hoş geldiniz diyorum” ifadelerini kullandı.

İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek de Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler ve görevinde başarılar dilediler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 12
Bugün : 787
Bu Ay : 5677
Toplam : 5677

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom