Basketbol Gösterisi İzleyenleri Etkiledi

Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen “Öğrenme Şenliği” programında Malatya Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübü Basketbol takımı gösteri yaptı.

Basketbol Gösterisi İzleyenleri Etkiledi Malatya Haber

 İnönü Kapalı Çarşı üzerinde Öğrenme Şenliği programı kapsamında düzenledikleri etkinlik hakkında bilgi veren Kent Konseyi Engelliler Merkezi Müdürü Seyit Soner Yılmaz, engelliler merkezi olarak engellileri sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin içine katarak yaşamlarına renk katmak ve kişisel gelişimlerine katkı da bulunmak amacıyla farklı etkinlikleri hayata geçirmeye özen gösterdiklerini söyledi. Yılmaz, Kent Konseyi Engelliler Spor Kulübünün de engellerin sporla aşılabileceğini göstermek istediklerini söyleyerek, “Hiç bir engel hayata tutunmaya engel değildir” dedi.

Hacı Hasan Kovuk Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Derviş Yoldaş ise, öğrenmenin yaşının olmadığını söyleyerek herkesin başarılı olduğu bir alanın mutlaka olduğunu vurguladı. Hiçbir engelin öğrenmeye engel olmadığını söyleyen Yoldaş, “Kent Konseyi Engelliler Merkezine programa katıldıkları ve programa renk kattıkları için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 171
Bu Ay : 8230
Toplam : 8230

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom