Ağbaba DABB Seminerine Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, "Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği projelerinde iş birliği sağlayacağız” dedi.

Ağbaba DABB Seminerine Katıldı Malatya Siyaset

 Ağbaba yaptığı açıklamada, “Türkiye Belediyeler Birliği ile Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği’nin (DABB) Mersin’in Erdemli ilçesine bağlı Ayaş beldesinde ortaklaşa düzenlediği eğitim seminerinde Mersin’den Antalya’ya, Adıyaman’dan Niğde ve Malatya’ya 20 belediyeden toplam 105 katılımcı hazır bulundu” dedi.

Seminerlerin ikinci gününe katılan Yerel Yönetimlerden Sorumlu CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, DABB’ın büyümesi için gereken her türlü desteği vereceklerini vurgularken, "Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği öyle bir işlev üstlenecek ki birlik içindeki iyi bir proje diğer belediyelerde de uygulanacak. Projelerde sağlanacak işbirliği, sadece araç gereç anlamında bir işbirliği olarak kalmayacak. Her alanda tam bir işbirliği sağlanacak ve birlikte çalışabilirlik koşulları geliştirilecek’’ ifadelerini kullandı.

“PROJELERDE İŞBİRLİĞİ SAĞLAYACAĞIZ”

Ağbaba, DABB’ın büyümesi için gereken her türlü desteği vereceklerini belirterek, “Projelerde iş birliği yapacağız. Doğu Akdeniz Belediyeler Birliği öyle bir işlev üstlenecek ki birlik içindeki iyi bir proje diğer belediyelerde de uygulanacak. Bu sadece araç gereç anlamında bir işbirliği olarak kalmayacak’’ diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 451
Bu Ay : 2935
Toplam : 2935

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom