77 Kg'de Türkiye Üçüncüsü

Malatyalı halterci Doğan Canpolat, Gençler 23 Yaş Altı Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası'nda 77 kilogramda Türkiye üçüncüsü oldu.

77 Kg'de Türkiye Üçüncüsü Malatya Spor

 Türkiye Halter Federasyonu'nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan Gençler 23 Yaş Altı Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası 18-21 Eylül tarihlerinde Bartın'da yapıldı. Şampiyonada Malatya'yı temsil eden halterci Doğan Canpolat, 77 kilogramda Türkiye üçüncüsü oldu.

Şampiyona dönüşünde halter sporcusu Doğan Canpolat ile antrenörü Burak Polat, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı'yı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, Gençler 23 Yaş Altı Ferdi Türkiye Halter Şampiyonası'nda 77 kilogramda Türkiye üçüncüsü olan Doğan Canpolat'ı tebrik etti.
Fındıklı, gelecekte daha büyük başarılar beklediklerini ifade ederek, "Halter branşında henüz yeni organize olduğumuz halde almış olduğumuz bu başarı bizleri gelecek adına umutlandırmıştır. Diğer branşlarımız gibi Halterde de uygulayacağımız doğru strateji ve çalışmalarla birçok başarının geleceğinden eminim. Hem antrenörümüzü hem de sporcumuzu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 928
Bu Ay : 4954
Toplam : 4954

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom