30 Günde 30 Park Projesi

Malatya merkez ilçe Yeşilyurt Belediyesi “30 Günde, 30 Park” Projesi kapsamında, Sevgi ve Hayat isimleri verilen 24 ve 25’nci parkların temellerini attı.

30 Günde 30 Park Projesi Malatya İlçe

24 ve 25’nci park için Yakınca Mahallesi'nde temel atma töreni gerçekleştirildi. Temel atma törenine Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Çınar, Mehmet Güner, Muammer Zafer, Haydar Şahin, muhtarlar, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Temel atma töreninde konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Yakınca Mahallemizde Sevgi ve Hayat Parkı olmak üzere iki parkın temelini atıyoruz. Sevgi Parkımız bin 100 metrekare yeşil alan, 300 metrekare sert zemin, 700 metrekare fitness ve oturma alanı olmak üzere toplamda 2100 metrekaredir. Hayat parkımız ise 1000 metrekare yeşil alan, 900 metrekare sert zemin, 200 metrekare fitness ve oturma alanı olmak üzere toplamda bin 850 metrekaredir. Bu parklarımızın sulaması tamamen otomatik olup, parkın içinde çocuk oyun alanları, açık hava spor aletleri, pergolalar, çeşme ve oturma alanları bulunacaktır. Parklarımızın Malatya’mıza ve Yeşilyurtlu hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 791
Bu Ay : 4589
Toplam : 4589

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom