Birlik Vakfı Toplantı Düzenledi

Birlik Vakfı Malatya Şubesi 3. Vakıf Meclisi Toplantısını gerçekleştirdi.

Birlik Vakfı Toplantı Düzenledi Malatya Haber

Birlik Vakfı Şube merkezinde gerçekleştirilen toplantıya, Yeşilyurt Kaymakamı Nesim Babahanoğlu, Battalgazi Kaymakamı Vedat Yılmaz, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, kamu yöneticileri ve vakıf üyeleri Katıldı.

Toplantıda konuşan Birlik Vakfı Malatya Şube Başkanı Sadi Ergül, "Vakfımızın amacı, geleceğimizin teminatı olan insanımızın inançlı, vatansever, kültürlü, ilmi seviyesi yüksek, çağdaş, bilimsel ve teknolojik bilgilere sahip birer şahsiyet olmalarını sağlamak ve milletimizin birlik ve huzur içinde kalkınma ve gelişmesine katkıda bulunmaktır’’ ifadelerini kullandı. Ergül, Vakfın eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel alanda gerçekleştirdiği faaliyetlerden bahsederken, çalışmaları devam eden projeleri da anlattı.

Protokol konuşmalarında ise, Birlik Vakfı’nın çalışmalarının önemine temas edilerek yapılacak olan çalışmalarda ise istişare içinde olacaklarını belirttiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 266
Bu Ay : 7063
Toplam : 7063

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom