Müsabakalarına Katılacaklar Belirlendi

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Boks Antrenörü Hakan Korkmaz, Sivas'ta yapılacak olan Boks Türkiye Grup Şampiyonasına katılacak sporcuların belirlendiğini bildirdi.

Müsabakalarına Katılacaklar Belirlendi Malatya Spor

 Korkmaz, 9 sporcunun gruplarda mücadele edeceğini kaydederek, "Büyük erkeklerde Malatya’da il seçmeleri yapıldı. Burada dereceye giren sporcularımızı Sivas’ta düzenlenecek olan Türkiye Gruplar Şampiyonasına katılma hakkı kazandılar. Orada da ilk 4’e girerlerse inşallah İskenderun’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasına katılacaklar. Burada ki çalışmalarımız aralıksız sürüyor. İnşallah Sivas’ta düzenlenen Türkiye Gruplar Boks Şampiyonasında, 9 sporcumuz ile 9’da 9 yaparak Türkiye Boks Şampiyonasına katılmaya hak kazanırız. Elimizden gelenin en iyisini yapmak için bütün mesaimizi bu şampiyonaya harcıyoruz" dedi.

Boks sporunda Malatya'nın iyi bir seviyede olduğunu dile getiren Korkmaz, "Geçmiş yıllara nazaran üst seviyelere tırmanıyoruz. Malatya’da özellikle 49 kg kulübümüz sporcusu Ertuğrul Özdemir’in, getirdiği başarılar diğer sporculara örnek teşkil etmeye başladı. Ertuğrul’un arkasından gelecek birçok sporcumuz var. Malatya geçmiş yıllara göre yükselişte. Tesislerimiz arttı. Eskiden antrenmanda sporcu bulamazken şimdilerde antrenman sahasında adım atamıyoruz. Buda gelen başarılarımıza bağlıdır" ifadelerini kullandı.

Sivas'ta düzenlenecek olan grup müsabakalarına Malatya'dan katılacak sporcular şöyle:

49 kilogramda Ertuğrul Özdemir, 52 kilogramda Murat Avar, 60 kilogramda Yunus Emre Yılmaz, 64 kilogramda Arif Erdoğan, 69 kilogramda Teoman Kargı, 75 kilogramda Süleyman Alkış, 81 kilogramda İsmail Çağdaş Coşkun, 91 kilogramda Yusuf Yerim ve +91 kilogramda Aziz Mutlu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 805
Bu Ay : 7951
Toplam : 7951

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom