Yeşil Konak Olarak Hizmete Başlayacak

Yeşilyurt Belediyesi, kapanan Topsöğüt, Dilek, Şahnahan, Gündüzbey ve Yeşilyurt belde belediye binalarını Kurban Bayramı sonrasında “Yeşil Konak” olarak hizmete açıyor.

Yeşil Konak Olarak Hizmete Başlayacak Malatya Haber

Daha önce belediye hizmet binası olan yerler “Yeşil Konak” olarak hizmete başlayacak. Yeşilyurt, Gündüzbey, Dilek, Şahnahan ve Topsöğüt belde belediye binaları yapılan tadilat ile eğitim amaçlı “Yeşil Konak” hizmet binalarına dönüştürüldü.

Çalışmaları inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Yeşil Konaklarımız yapılan tadilat çalışmalarıyla eğitim verilebilecek sınıflar haline getirildi. İlk olarak Yeşil Konaklarımızda okul derslerine yardımcı kurslarımızı başlatacağız. Kayıtlar ile ilgili ön başvurular alınmaya başlandı. Kurban bayramından sonra çocuklarımıza, hanım kardeşlerimize hizmet vermeye başlayacak. Yeşil Konaklarımızda meslek ve hobi eğitimleri verilecek. Hizmete başlayacak olan Yeşil Konaklarımız YEKSAM (Yeşilyurt Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezleri) bünyesinde faaliyet gösterecek. Geçmişte bu konaklarımız belediye hizmet binaları olarak kullanılıyordu. Söz verdiğimiz gibi buraları sosyal tesis olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 729
Bu Ay : 4527
Toplam : 4527

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom