Vali Şahin'den Veda Mesajı

Malatya Valisi Vasip Şahin, veda mesajında, ”Temel amacım, kamu düzeni ve güvenini korumak, kamu hizmetlerinde etkinlik ve verimliliği artırmak, ilimizin ekonomik ve sosyal gelişmesini sağlamak için çalışmak olmuştur” dedi.

Vali Şahin'den Veda Mesajı Malatya Haber

Malatya Valiliği’ni 2 yılı aşkın süredir sürdürürken İstanbul Valiliği’ne atanan ve 25 Eylül Perşembe günü saat 07,00’de Valilik konutundan ayrılıp İstanbul Valiliği görevine başlayacak olan Vasip Şahin, yazılı bir açıklama yaptı. 

Şahin, “Saygıdeğer Malatyalılar, İlimizde 31 Ağustos 2012 tarihinde başladığım ve büyük bir onurla sürdürdüğüm görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum.

İki yılı aşkın bir süredir yaptığım görevim süresince temel amacım; devletin bize sağladığı imkanlarla herhangi bir ayrım gözetilmeksizin halkımızın refah, huzur ve mutluluğunu sağlamak, ilimizde kamu düzeni ve güvenini korumak, kamu hizmetlerinde etkinlik ve verimliliği artırmak, ilimizin ekonomik ve sosyal gelişmesini sağlamak için çalışmak olmuştur.
Bu amaçlarımıza ulaşma çabamızda ve kamu hizmetlerinin yürütülmesinde bizden desteğini esirgemeyen ve bana sizlere hizmet etme imkânı veren başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, Sayın Başbakanımıza ve Bakanlar Kurulunun tüm üyelerine şükranlarımı sunuyorum.

İlimizde görev yaptığım süre içinde Sayın milletvekillerimizin, mülki, adli ve askeri erkanın, siyasi partilerimizin, büyükşehir ve ilçe belediye başkanlıklarımızın, üniversitemizin, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin, basınımızın ve siz Malatyalı hemşerilerimizin büyük desteğini gördüğümü şükranla ifade ediyorum.
Görev yapmaktan büyük onur duyduğum Malatya’dan sizlere hizmet etmenin mutluluğu ile ayrılıyorum.
Bu vesile ile tüm Malatyalı hemşerilerimize en içten duygularımla sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.
Bu arada, merkez valisi iken Malatya Valiliği görevine atanan Süleyman Kamçı da, 25 Eylül günü karayoluyla Malatya'ya gelerek saat 16,30'da görevine başlayacağı kaydedildi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 426
Bu Ay : 1994
Toplam : 1994

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom