İşid CHP'yi Harekete Geçirdi

Cumhuriyet Halk Partili belediyeler ve CHP örgütleri tarafından toplanan yardım malzemeleri Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba tarafından Şanlıurfa’ya sığınan Suriyelilere dağıtılacak.

İşid CHP'yi Harekete Geçirdi Türkiye-Dünya

CHP’li belediyeler ve örgütler tarafından toplanan yardım malzemeleri tırlarla İstanbul’dan yola çıkarıldı. Yardım malzemeleri CHP Genel Başkan Yardımcıları Veli Ağbaba ve Mehmet Bekeroğlu ile milletvekillerinden oluşan bir heyet tarafından ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak.

IŞİD terör örgütünden kaçarak Türkiye’ye sığınan Suriyelilere destek vermek, onların yaralarını sarmak amacıyla bir heyetle Şanlıurfa’ya gideceklerini kaydeden Ağbaba, "CHP’li belediyelerimiz tarafından toplanan yardım malzemelerini Suriye’den gelen sığınmacılara teslim edeceğiz. CHP olarak hiçbir ayrım yapmadan ihtiyacı olan her yere ve herkese ulaşmaya çalışıyoruz. Şanlıurfa’da bir insanlık dramı yaşanıyor. Yaşanan dramda elbette IŞİD terör örgütünü besleyip büyüten AKP Hükümeti’nin çok büyük rolü var. Sınır bölgelerimiz Dünya’nın en kanlı terör örgütlerinden birinin kontrolüne geçmiş durumda. Bir an önce bu vahşete ve kötü gidişe dur denilmelidir” dedi.

Yardım tırlarının İstanbul’dan yola çıktığını kaydeden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Çarşamba günü tırların Şanlıurfa’da olacağını ve yardım malzemelerinin sığınmacılara teslim edileceğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom