Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Devam Ediyor

Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” devam ediyor.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Devam Ediyor Malatya Haber

11 Ağustos’ta başlayan Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi kapsamında sertifika almaya hak kazanan girişimcilere sertifikaları, 6. Uluslararası Kervansaray Buluşması kapsamında “Melita’dan Battalgazi’ye Tarih-Arkeoloji-Kültür-Sanat Günleri” etkinliğinde verilecek.

Konu ile ilgili olarak Battalgazi Belediyesi Basın Yayın Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, “Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” devam ediyor. 11 Ağustos’ta başlayan ve gruplar halinde gerçekleştirilen Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin 5’incisi 26 Eylül 2014 Cuma günü sona erecek. “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”ni tamamlayan ve sertifika almaya hak kazanan girişimciler, 30 bin TL hibe, 70 bin TL faizsiz kredi olmak üzere toplamda 100 bin TL destekten yararlanabileceklerdir” ifadelerine yer verildi. 

Açıklamanın son bölümünde ise, Battalgazi Belediyesi ile KOSGEB Malatya Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından ortak düzenlenen “Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi”ne il dışından da girişimcilerin gelerek katıldığı belirtildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 294
Bu Ay : 1549
Toplam : 1549

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom