AKP'den Geleneksel Piknik Programı

AK Parti Malatya İl Teşkilatı Sosyal İşler Başkanlığının organizasyonu ile parti yöneticileri ve ailelerinin katıldığı piknik programında bir araya geldi.

AKP'den Geleneksel Piknik Programı Malatya Siyaset

İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkci, parti yöneticilerine yaptığı konuşmada AK Parti’nin büyük bir aile olduğunu ifade ederek, ‘’ Partimizin kademelerinde görev yapan tüm arkadaşlarımız birlik, beraberlik içerisinde fedakârca davaları için koşturuyorlar, çalışıyorlar. Ailelerinden, eşlerinden, çocuklarından fedakarlık ederek partilerine ve liderine olan bağlılıklarını gösteriyorlar. Bu vesile ile kendi eşime ve diğer hanım kardeşlerime teşekkür ediyorum. Sizlerin destekleri ve sabır bizim için çok önemli’’ dedi.

 Geçtiğimiz 6 ay içerisinde çok önemli iki seçim gerçekleştirdiklerini belirten Tüfenkci, ‘’Ülkemizin, milletimizin, çocuklarımızın geleceği için tarihi öneme sahip seçimlerdi bunlar. Hamdolsun teşkilatlarımızın çalışmaları ve gayretleri ile anlımızın akıyla çıktık bu seçimlerde. 3 yılını geride bırakan yönetimimiz girdiği 3 seçimde başarıyla çıktı.

alatya’yı her seçimde ilkler arasına koydu. Bu bakımdan tüm arkadaşlarımıza başarılarından dolayı teşekkür ediyorum.  Şimdi önümüzde gerçekleştirmemiz gereken kongrelerimiz ve akabinde genel seçimler var. Her zamanki gibi birlik ve beraberliğimizi bozmadan, ‘’Ben’’ bilinciyle değil, ‘’Biz’’ biliciyle hareket ederek kongrelerimizi gerçekleştirip 2015 seçimlerine çok güçlü bir şekilde gireceğiz’’ ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 514
Bu Ay : 2082
Toplam : 2082

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom