Kazalar Tedirgin Ediyor

Malatya'da, Paşaköşkü Mahallesi'nden TOKİ'ye bağlanan kontrolsüz kavşakta meydana gelen kazalar, Gönültaş Caddesi'nde oturan vatandaşları tedirgin ediyor.

Kazalar Tedirgin Ediyor Malatya Asayiş

Trafik ışığının bulunmadığı Gönültaş Caddesi'nde sık sık meydana gelen kazalar nedeniyle, mahalle sakinleri tedirgin olmaya başladı.

Kontrolsüz kavşağın bulunduğu caddede yaşayan Saniye Oya Gül, Gönültaş Caddesi'nde bulunan kontrolsüz kavşağa trafik lambası istediklerini söyledi. Gül, sık sık meydana gelen kazalar nedeniyle tedirgin olduklarını ifade ederek, "Burası bir kavşak görevi görüyor ama bir ışıklandırma sistemi yok. 18 yıldır bu civarda oturuyorum ve nice kazalara şahitlik ettim. Sık sık kazalar oluyor ve biz yüreğimiz ağzımızda yaşıyoruz. Yetkililerin bunu görmesi gerekiyor. Burada trafik lambası istiyoruz" dedi.

Mahalle sakini Songül Tahtasakal ise, bir aydır Gönültaş Caddesi'nde ikamet ettiğini ve bir ay içerisinde 5 kaza yaşandığını kaydetti. Tahtasakal, yaşanan kazaların kendilerini çok korkuttuğunu ifade ederek, kontrolsüz kavşağa trafik lambası istediklerini dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 273
Bu Ay : 4674
Toplam : 4674

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom