Eğiticilere Eğitim Veriliyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı bünyesindeki semt konakları ve çok amaçlı sosyal tesislerde görev yapan eğitimcilere yönelik hizmet içi eğitim seminer programı düzenleniyor.

Eğiticilere Eğitim Veriliyor Malatya Kültür-Sanat

Abdullah Gül Parkındaki MADEM Merkezinde düzenlenen seminerin başlaması dolayısıyla Malatya Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı da ziyarette bulunarak açış konuşması yaptı. Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay ve şube müdürlerinin de hazır bulunduğu seminer programında konuşan Tatlı, “Belediyecilikte artık sadece klasik manada alt ve üst yapı yapmak değil, özellikle dezavantajlı ailelere ulaşmak önemli. Onların Büyükşehir’e ve biz Milli Eğitim camiasına daha çok ihtiyacı var” dedi.

Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğuna işaret eden Tatlı, “Hz. Ali, ‘bana bir harf öğretenin 40 yıl kölesi olurum’ sözünden önce ‘öğretmenlik ilahi bir meslektir’ diyor. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her zaman Büyükşehir Belediyemizle işbirliğine hazırız. Üzerimize düşen ne görev olursa yaparız. Çalışmalarınızda başarılar diliyor, emeklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Seminer programında daha sonra MADEM Koordinatörü Psikolojik Danışman ve Rehberlik Uzmanı Ferat Dalaman tarafından eğitimcilere bilgiler aktarıldı. 3 gün sürecek seminerde çeşitli mesleki konular işlenerek farkındalıkların artırılması hedefleniyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 12
Bu Ay : 3456
Toplam : 3456

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom