Yeşilyurt Tam Gaz

Malatya, Yeşilyurt Belediyesi yol çalışmalarını sürdürüyor.Fahri Kayahan'da iki sokak açıldı, Kiltepe'de ise yol bakımı yapılıyor. ayrıca 30 günde 30 park projesini gerçekleştiriyor.

Yeşilyurt Tam Gaz Malatya İlçe

Fahri Kayahan Caddemizde iki sokak açıldı

Fahri Kayahan bulvarıyla, Turgut Özal Mahallesini birbirine bağlayan suskun sokak ve mızrap sokakta asfalt serimi yapılarak trafiğe açıldı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat: “Mızrap sokağında yol karşıdan karşıya açık değildi. Suskun sokakta ise dar bir giriş vardı. Yapılan incelemeler sonucunda bu sokaklarımız vatandaşlarımızın kullanımına açılması için gerekli çalışmalar yapıldı, Mızrap sokakta yol ortasında bulunan elektrik direği için kurum ile görüşüldü. Ekiplerimiz bu sokaklarda bulunan hafriyat ve kirliliği ortadan kaldırmak suretiyle yolu açtılar. Mızrap ve Suskun sokağımızdaki asfalt çalışmasını tam olarak bitirdiğimizde Fahri Kayahan Bulvarıyla, Turgut Özal Mahallesi birbirine bağlanmış olacak, mahallemize hayırlı olsun” dedi.

Kiltepe'de yol bakımı yapılıyor

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat yaptığı çalışmalarda işbirliğine önem verdiğini ifade ederek, Kiltepe Mahallesinde Fen İşleri ekipleri ve Muhtar’ın birlikte yaptığı çalışmayı örnek gösterdi. Başkan Polat: “Kiltepe Mahallemizde yol tamir ve yama çalışmalarımız devam etmektedir. Burada yapılan tespit çalışmasında muhtarımız ve ekiplerimiz birlikte incelemelerde bulunarak tamir yapılması gereken 180 nokta belirlenmiş, belirlenen bu noktalarda ekiplerimiz tamir ve yama çalışması yapacak. Diğer ekibimiz ise Turgut Özal Mahallemizde belirlenmiş yerlere yama çalışması yapmaktadır” dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat: “Yol asfalt ekiplerimiz Yeşiltepe Yeşilkaynak civarında Kurban Bayramı öncesi Canlı Hayvan Pazarı etrafını asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Okullar açılmadan önce çocuklarımızın okul yollarını yeniledik. Şu anda Kurban Bayramı öncesinde yoğun kullanılacak sokaklarımızda asfaltlama yapıyoruz. Şuan da Barguzu Mahallemizde yapılan çalışmayı takip ediyoruz. Ekiplerimiz çalışmalarını bölge bölge yaparak vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor” dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 205
Bu Ay : 2849
Toplam : 2849

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom