Şire Pazarı Başka Yere Taşınmalı

AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, merkezdeki Siteler ile Şire Pazarı yerinin başka yere taşınması gerektiğini bildirdi.

Şire Pazarı Başka Yere Taşınmalı Malatya Haber

Sarıcıoğlu Mahallesi Muhtarı Şinasi Sucu’yu, AK Parti yöneticileriyle birlikte ziyaret eden Milletvekili Mustafa Şahin, sorunları da dinledi.

Burada konuşan Milletvekili Mustafa Şahin, "Battalgazi yolu girişindeki Toptancılar Sitesi gibi, merkezde kalan sitelerimiz merkezin dışına çıkarılmalı. Mesela Şire Pazarı da, merkez dışına çıkarılmalı. Daha nezih, vatandaşların rahat gezebilecekleri yere taşınmalı” ifadelerini kullandı.

“Eski Şire Pazarı, belediyemizin ilgisiyle restore edilip, halkın gidebileceği mekan haline getirildi. Bakırcılar Çarşısı da iyi duruma getirildi” diyen Milletvekili Şahin, sorunların yerinde tespiti için muhtarlıkları ziyaret ettiklerini bildirdi.
TBMM çalıştığı zaman, 4 gün Malatya’da 3 gün meclis çalışmalarında olduğunu hatırlatan Şahin, “Milletin vekili olarak her zaman milletimizin içinde olmayı kendimize görev saydık. Vekilliğimiz süresince de bunun için çaba gösterdik. Evim Malatya’da ve sürekli Ankara ve Malatya arasında gidip gelerek, Ankara’da Malatya’nın sorunlarının takipçisiyiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 242
Bu Ay : 5436
Toplam : 5436

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom