Okul Çevresi Çamur Olmasın

Yeşilyurt Belediyesi 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Öncesi okul çevrelerinde asfalt çalışması yaptı.

Okul Çevresi Çamur Olmasın Malatya İlçe

Yeşilyurt Belediyesi yol bakım onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yıl boyu Yeşilyurt'un tüm mahallelerinde asfalt çalışmalarına devam ederken, 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı öncesi okul çevrelerinde de çalışmalarını sürdürüyor.

 

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri okullar eğitim öğretime başlamadan önce Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi üzerinde yer alan Yaşar Öncan İlköğretim Okulu çevresindeki sokak ve caddelerde asfalt çalışması yaparak, hem öğrencilerin rahat dolaşımını, hem de okul çevresinin güzel bir görünüme kavuşmasını sağladı.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat; “Yeşilyurtlu hemşerilerimizin rahatı, memnuniyeti için çalışıyoruz. Ders yılı öncesi okullarımızın çevresinde bakım ve onarım çalışmaları yapıyoruz. Yeşilyurt Belediyesi olarak okullarımıza desteğimiz her zaman sürecektir. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin rahat ve huzurlu bir ortamda eğitim ve öğrenimini gerçekleştirmeleri en büyük arzumuzdur. Bu nedenle Yaşar Öncan İlköğretim Okulu çevresindeki fiziki şartların düzgün hale gelmesi için Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz gereken çalışmaları yapıyor. Eğitim kurumlarımızın her zaman yanındayız, imkânlarımız ölçüsünde desteklerimiz devam edecektir. Genç nesillerimizin kaliteli uygun ortamlarda eğitim görmeleri önceliğimiz olacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 925
Bu Ay : 1443
Toplam : 1443

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom