Öğrenciler Battalgazi'yi Gezdi

Malatya Kent Konseyi Kadın Meclisi, Hanımeli Derneğinin hazırlamış olduğu yaz okulu programına katılan öğrencileri Battalgazi ilçesine geziye götürdü.

Öğrenciler Battalgazi'yi Gezdi Malatya Eğitim

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu, sosyal etkinlikler çerçevesinde başlatılan yaz okulu programları sayesinde çocukların eğlenerek öğrendiklerini ve bunun çocuklar için çok daha kalıcı olduğunu söyledi.

Çocukların verimli bir şekilde geçirmiş oldukları bu program neticesinde onların hem kültürel hem de farklı bir gün geçirmeleri amacıyla gezi etkinliğine destek verdiklerini söyleyen Dirikolu, Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak kadın, çocuk ve aile odaklı yapılan çalışmalara katkı vermeye özen gösterdiklerini söyledi.

Hanımeli Derneği’nin Başharık Çok Amaçlı Sosyal Tesisleri’nde Yaz Okulu Programından sorumlu Emine Turcan programın çocuklar ve aileleri için çok verimli geçtiğini vurgulayarak, gezi konusunda kendilerine destek olan Kent Konseyi Genel Sekreteri Av. Ali Yıldırım’a ve Kadın Meclisi Başkanı Nazire Dirikolu’na teşekkür etti.

Battalgazi ilçesinde Ulucami, Kervansaray, Sanat Sokağını gezen öğrenciler ise gönüllerince bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyleyerek, destek olan herkese teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 477
Bu Ay : 3121
Toplam : 3121

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom