Polat, Mahalleleri Ziyaret Etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve muhtarlarla birlikte Aşağıköy, Öncü, Ortaköy ve Salkonak Mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Polat, Mahalleleri Ziyaret Etti Malatya Haber

Başkan Polat, Yeşilyurt İlçesine bağlı bütün mahalleleri tek tek dolaşmaya çalıştığını söyledi.
Mahallelerin eksikliklerini ve ihtiyaçlarını yerinde görerek tespit etmeye çalıştıklarını belirten Polat, "Mahallelerimizin sorunlarını biliyorum. Elimizden gelen her şeyi yapacağım. Yeşilyurt’un bütün alanı Yeşilyurt Belediyesi için hizmet alanıdır. Buralardaki her noktaya ulaşmak ve hizmet götürmek zorundayız. Bir yandan Büyükşehir Belediyemiz, bir yandan Yeşilyurt Belediyesi olarak biz hizmet vereceğiz. İhtiyaçlarınızı önem derecesine göre acil olanlardan başlayarak sırasıyla süratle çözüme kavuşturacağız. İlk olarak Sarsı, Bürücek arasındaki yolun stabilizesine başlayacağız. Sıcak asfaltla da asfalt tamiratlarımızı gerçekleştireceğiz. Biz hep birlikte Yeşilyurt’uz. Birlikte bu kalkınmayı gerçekleştireceğiz. Yeni Türkiye yolunda, yeni Türkiye’nin kurallarına uygun olarak çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz” dedi.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın ise, "Bugün Yeşilyurt Belediyemiz, teşkilatımızla ve muhtarlarımızla birlikte mahallelerimizi gezdik. Vatandaşlarımızın problemlerini dinledik verimli bir çalışma oldu. Vatandaşlarımızla bir araya gelmek onların sorunlarını dinlemek devletle vatandaşı buluşturmak gerçekten güzel. Bugün de o sahnelerden biri yaşanıyor. Bu çalışmalarımız böyle devam edecek" dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 570
Bu Ay : 1305
Toplam : 1305

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom