30 Yıl Sonra Tekrar Bir Aradalar

1980’li yıllarda İnönü Üniversitesi İİBF, Eğitim ve Fen-Edebiyat Fakülteleri ile Malatya Meslek Yüksekokulunda eğitim gören bir grup öğrenci, 30 yıl aradan sonra Malatya’da buluştular.

30 Yıl Sonra Tekrar Bir Aradalar Malatya Haber

Malatya İnönü Üniversitesi Kale İlçesi Kalegöl Otel’de başlayan mezunlar buluşması, İnönü Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirilen gezi ile sona erdi. Buluşmaya Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 50’den fazla İnönü Üniversitesi mezunu katıldı. Eski mezunlar 30 yıl öncesini yeniden yaşadılar. O yıllardan beri görüşemeyen arkadaşların buluşması katılımcılara duygusal anlar yaşattı.

Bu yıl 40. kuruluş yılını kutlayan İnönü Üniversitesi kampüsünü olağanüstü gelişmiş bulan eski öğrenciler, duygularını, “Kampüsün gelişimi inanılmaz boyutlara ulaşmış. Öğrenci olduğumuz tarihlerde bütün fakültelerin tek binada eğitim faaliyetlerini yürüttüğünü göz önünde bulundurursak, bugünkü durum gerçekten hayalleri zorluyor" şeklinde ifade ettiler.

Karakaya Baraj Gölü kenarındaki İnönü Üniversitesi Kalegöl Otel’in dinlendirici atmosferinde en mutlu günlerinden birini yaşadıklarını belirten eski öğrencilerin, 2016 yılında ve daha geniş bir katılımla tekrar buluşma kararı aldıkları öğrenildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 771
Bu Ay : 4569
Toplam : 4569

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom